Securex

Kilka słów o SECUREX.TV

Jesteśmy młodą, choć tworzoną przez doświadczonych specjalistów firmą. SECUREX.TV odnotowuje dynamiczny rozwój w branży IT oraz elektronicznych systemów zabezpieczeń, zarówno jeśli chodzi o projektowanie systemów, jak też o ich dystrybucję i montaż monitoringu.
Nasza kompleksowa oferta obejmuje wszelkie wymienione poniżej rozwiązania:
 • Telewizja przemysłowa – monitoring CCTV

  Bezpieczeństwo w fabryce, magazynie, czy też obiekcie użyteczności publicznej zapewni Państwu dedykowany system telewizji przemysłowej. SECUREX.TV projektuje oraz instaluje u Klienta systemy monitoringu CCTV – zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

   

 • Systemy alarmowe

  Odbiorcom indywidualnym i biznesowym polecamy systemy alarmowe. SECUREX.TV trudni się dystrybucją i montażem alarmów domowych oraz kompleksowych systemów alarmowych dla firm. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest alarm do domu, czy system ostrzegania do dużego obiektu firmowego, zapraszamy wszystkich do kontaktu z naszymi doradcami.

   

 • Systemy kontroli dostępu

  SECUREX.TV konfiguruje oraz instaluje systemy kontroli dostępu – jedne z najbardziej niezawodnych elektronicznych systemów zabezpieczeń. Sklep internetowy SECUREX.TV udostępnia obszerny dział produktowy „kontrola dostępu” – życzymy Państwu satysfakcji z zakupów, jak i z wysokiego poziomu naszych usług monterskich.

   

 • Domofony i wideofony

  Wysokiej klasy domofony i wideofony z oferty SECUREX.TV są ważnym elementem każdego systemu zabezpieczeń. Poza transmisją obrazu o dowolnej porze dnia i nocy, każdy domofon i wideofon z asortymentu SECUREX.TV działa na zasadzie systemu kontroli dostępu – brama otworzy się z użyciem karty zbliżeniowej bądź po wprowadzeniu kodu. Poznajcie Państwo nasze innowacyjne rozwiązania!

 

Profesjonalna instalacja monitoringu oraz montaż systemów alarmowych.

 
Nasi instalatorzy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w realizacji montażu systemów alarmowych, rozwiązań z zakresu monitoringu oraz systemów kontroli dostępu. Projektując wszelkie oferowane przez nas rozwiązania, bierzemy pod uwagę wyłącznie najlepszych dostawców sprzętu i akcesoriów do monitoringu. Tworzymy systemy w oparciu o produkty najwyższej klasy, dokładając wszelkich starań, aby zagwarantować Państwu równie wysoką jakość naszych usług, takich jak montaż monitoringu czy konserwacja zainstalowanych już systemów.
Każdy Klient jest dla nas szczególny. Bierzemy pod uwagę jego unikalne potrzeby, podchodząc w indywidualny sposób do każdego z powierzonych nam zleceń. Stawiamy czoła wszelkim wyzwaniom, także tym nietypowym – praca dla Państwa jest dla naszego zespołu przyjemnością.
Jeśli poszukują Państwo profesjonalnych instalatorów systemów zabezpieczeń, serdecznie zapraszamy do współpracy.
Przejdź na górę strony